Dziękujemy wszystkim, którzy w minioną niedzielę odwiedzili Dom Sportu i aktywnie włączyli się w obchody Europejskiego Tygodnia Sportu.
Mimo zmiany lokalizacji, podyktowanej prognozowanym deszczem, było nas naprawdę sporo.
Szczególne podziękowania kierujemy do Burmistrza Miasta Dębica Pana Mariusza Szewczyka za pomoc w organizacji Festiwalu.
Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować również firmom Tikkurila. Potęga Kolorów i ROMET za zapewnienie fantastycznych atrakcji sportowych dla całych rodzin oraz Stowarzyszeniu Giganci - łamiemy stereotypy za ogrom pracy włożony w przygotowanie Strefy Aktywnej Rodziny.
Wielkie brawa należą się klubom i stowarzyszeniom, które prezentowały swoje dyscypliny sportowe oraz swoją działalność podczas czterogodzinnej zabawy. A byli to:
Team Dębica
Centrum Szkoleń Anna Sroka
Endorfina
Wojska Obrony Terytorialnej
Uks Morsy
Sieć Treningu "Spiders Training Team" Dębica
Dębicka Akademia Siatkówki KĘPA
Dębicka Akademia Karate Tradycyjnego
LUKS Lubzina
Active Team
Dębicki Klub Kyokushin Karate
Plaza Sport
MUKLA Dębica
Akademia Tenisa Michał Matyfi
SOUL DANCE Szkoła Tańca i Ruchu
Bonne Sante Polska - Mój Styl, Moje Zdrowie
Dart Dębica
Dębickie Bractwo Kulkowe

Dziękujemy DJowi Maksymilian Gawle oraz redaktorowi Łukasz Grygiel za stworzenie niesamowitej atmosfery na hali w Domu Sportu.

Już teraz zapraszamy na 3 edycję Festiwalu Sportu i mamy nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej. A wszystkich mieszkańców regionu zapraszamy do aktywności fizycznej i korzystania z oferty klubów, które na co dzień organizują zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dzieci i dorosłych, bo ruch to zdrowie, lepsze samopoczucie i dobra zabawa.

DZIĘKUJEMY