Program ferii zimowych na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.

Dla osób, które ferie zimowe spędzają w mieście, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy wspólnie z firmami Tikkurila Polska, T.C. DĘBICA S.A. oraz Szkołą Nurkowania AQUARIUS przygotował liczne, sportowe atrakcje. Dodatkowo decyzją Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka grupom zorganizowanym ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz świetlic zlokalizowanych na terenie miasta, przysługiwać będzie 50% zniżka na zakup biletów wstępów na lodowisko oraz pływalnię.

Aby sportowo wypełnić czas dzieciom i młodzieży zostały wydłużone godziny otwarcia lodowiska dla klientów indywidualnych. Godziny dostępności podane będą na stronie MOSiR. Niewątpliwie wydarzeniem na które wszyscy czekają będzie trzecia odsłona serii dyskotek na lodzie pod tytułem Tikkurila Lododisco - Karnawał na lodzie. Odbędzie się 20 stycznia, a ze względu na duże zainteresowanie poprzednimi dyskotekami, tym razem zabawa potrwa prawie dwie godziny dłużej, bo od 17.00 do 21.30. Rodzinom z małymi dziećmi zalecamy pierwszą godzinę zabawy, podczas której w repertuarze znajdą się również utwory dla najmłodszych.

Dla amatorów sportów wodnych przygotowane zostały atrakcje na krytych basenach. W terminie od 16 stycznia do 23 stycznia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z firmą T.C. DĘBICA S.A. zapraszają do korzystania z wodnego toru przeszkód AQUATRACK. Jest to znakomita zabawa dla każdego, niezależnie od wieku, a rywalizacja o najszybsze pokonanie toru zapowiada się ekscytująco. W strefie aquaparku przez cały okres trwania ferii wszyscy zainteresowani, będą mogli wziąć udział w rozgrywkach piłki wodnej. Natomiast na zakończenie przerwy zimowej, w sobotę 28 stycznia w godzinach od 17.00 do 20.00, wspólnie ze Szkołą Nurkowania AQUARIUS z Dębicy zorganizowany zostanie pokaz płetwonurkowania. Każdy chętny będzie miał możliwość poznać zasadę działania akwalungu oraz zrobić za darmo swoje pierwsze nurkowanie pod okiem doświadczonych instruktorów . Minimalny wiek uczestnika to 10 lat.

Również w hali sportowej w Domy Sportu w czasie ferii odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. 26 stycznia o godz. 10.00 specjalnie dla dębickiej widowni zaprezentują się zawodniczki z klubu SGA Bielsko - Biała w pokazie gimnastyki artystycznej.

Organizatorzy wydarzeń zapraszają do aktywnego spędzenia ferii w naszym mieście.