W sobotę 10 grudnia o godz. 8.30 rozpoczęły się dwudniowe zawody pływackie o Puchar Otylii Jędrzejczak. Około 800 zawodników z 56 klubów z całej Polski wzięło udział w tegorocznej edycji mikołajkowej imprezy. Były to największe zawody organizowane w historii naszych obiektów :D

Na dębickiej pływalni padło 5 rekordów Polski. Najwięcej medali w klasyfikacji zespołowej zdobył MKS IKAR Mielec. Dębiczanie również zanotowali udane starty. Zawodnicy UKP GRYF zdobyli łącznie 17 medali (5 złotych, 3 srebrne oraz 9 brązowych), a zawodnicy klubu MKP BOBRY 6. (1 złoty, 4 srebrne, 1 brązowy).

W trakcie zawodów wśród wszystkich uczestników został rozlosowany rower przekazany przez Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka. Szczęśliwcem okazał się być reprezentant klubu z Wieliczki. Po sobotnich zmaganiach na pływalni, w sali sportowej MOSiR odbyła się dyskoteka integracyjna dla zawodników w towarzystwie Otylii i z licznymi atrakcjami.

Bardzo nas cieszy, że zawody przebiegały sprawnie. Pracownicy MOSiR robili wszystko, aby uczestnicy zawodów, ich rodzice oraz kibice czuli się na naszych obiektach bezpiecznie i żeby zapewnić im jak najlepsze warunki do sportowej rywalizacji.

Dziękujemy za wspaniałe chwile i zapraszamy ponownie do Dębicy.