W niedzielę 19 czerwca na kortach tenisowych przy ul. Sportowej odbył się Dziecięcy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektor MOSiR Marty Pawełko - Tokarz.
Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych, dzieci do lat 10 oraz dzieci i młodzież powyżej 10 roku życia. Wśród najmłodszych tenisistów i tenisistek I miejsce zajął Jakub Olszewski, drugie miejsce przypadło Wiktorii Kopali, a III miejsce - Katarzynie Kopali.
W starszej grupie wiekowej zawodnicy rywalizowali ze sobą również systemem "każdy z każdym", ale klasyfikacja medalowa została podzielona na kategorię dziewcząt i chłopców.

Chłopcy pow. 10 lat :

I miejsce - Dawid Wolak
II miejsce - Daniel Mikrut
III miejsce - Karol Kopala
III miejsce - Krystian Gliwa
IV miejsce - Patryk Rycharski
IV miejsce - Miłosz Rogus

Dziewczęta pow. 10 lat:

I miejsce - Małgorzata Dropińska
I miejsce - Alicja Wojnarowska
II miejsce - Kinga Wolak

Nagrody uczestnikom turnieju wręczali Dyrektor MOSiR Marta Pawełko - Tokarz oraz główny organizator turnieju, trener tenisa ziemnego Grzegorz Matyfi.
Pan Grzegorz poinformował również, że tego rodzaju turnieje będą odbywały się na dębickich kortach przez całe wakacje w różnych kategoriach wiekowych. Dodatkowo przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w lipcu i sierpniu będą organizowane rozgrywki Ligi Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektor MOSiR. Szczegółowe informacje już wkrótce.