Czego potrzebujesz? Spokojnego miejsca z profesjonalną infrastrukturą sportową, wygodnym zapleczem, łatwym dojazdem i atrakcyjną ceną? Takie jest w Dębicy!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji jest idealnym miejscem dla grup zorganizowanych, poszukających lokalizacji na obóz sportowy. Nasz personel, obiekty i oferta są w pełni przygotowane, by sprostać Waszym potrzebom. Oferujemy grupom dostęp do basenów, saun, boisk piłkarskich z naturalną i sztuczną nawierzchnią, hali sportowej, sali gimnastycznej i siłowni. Wszystkie obiekty są położone blisko siebie, a w ich pobliżu łatwo znaleźć atrakcyjne tereny do treningów biegowych i kondycyjnych. Mocną stroną naszej oferty jest dojazd do Dębicy. Nasze obiekty zlokalizowane są obok zjazdu z autostrady A4, którą w w 30 min. można dotrzeć na lotnisko w Rzeszowie lub w 60 min na lotnisko w Krakowie.

Miasto Dębica oferuje doskonałe zaplecze pozasportowe: liczne miejsca noclegowe z szerokim wyborem standardu, galerie, kino i restauracje. A wszystko bardzo blisko Ośrodka. Na przykład, najbliższy hotel znajduje się 40 m od hali sportowej i boisk, a 100 m od kompleksu basenowego i lodowiska!

To dzięki tak atrakcyjnym warunkom zdobyliśmy zaufanie grup krajowych (Śląsk Wrocław, SMS Oświęcim, SMS Gdańsk, Olsztyn, Lublin) i zagranicznych (siatkarska reprezentacja Algierii). Wybrali Dębicę, ponieważ tu można spokojnie doskonalić formę i atrakcyjnie spędzać czas.

Film promocyjny kompleksy basenowego i lodowiska https://www.youtube.com/watch?v=JOZ6eI_UUbE

Zapraszamy do kontaktu, nasz numer telefonu to 14 677 61 40